When the nightfall comes ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 8, на Пет Сеп 13, 2024 7:15 pm
Latest topics
» Приятели на форума
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyСъб Ное 05, 2011 8:13 am by Ардел Сейнт Луис

» Райската градина
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyЧет Сеп 29, 2011 2:14 pm by Виктория Джулз

» Изабел Мейвър
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyЧет Сеп 29, 2011 1:15 pm by Ардел Сейнт Луис

» Отсъствия ..
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyСъб Авг 13, 2011 10:16 am by Ардел Сейнт Луис

» Necròpolis "Cristóbal Colón"
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyПет Авг 12, 2011 5:48 pm by Ардел Сейнт Луис

» На опашката за РП
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyПон Авг 08, 2011 7:58 am by Brooke Davis

» Вашите форуми/сайтове/блогове
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyНед Авг 07, 2011 7:51 pm by Brooke Davis

» Предложения !
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyВто Юли 05, 2011 5:40 pm by Morena

» Прочети !!!
Giardini Pubblici Indro Montanelli EmptyПет Юли 01, 2011 6:06 am by Ардел Сейнт Луис

Статистика
Имаме 21 регистрирани потребители
Най-новият потребител е animus

Нашите потребители са написали 559 мнения in 381 subjects
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Nightfall RPG on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of When the nightfall comes .. on your social bookmarking website

П р а в и л а >>

Сря Юни 08, 2011 1:06 pm by Ардел Сейнт Луис

Правилата са неизменна и досадна част от форума, но все пак им хвърлете едно око .. ;]

Like a Star @ heaven Пишете на кирилица! Изключение могат да правят само чужди имена, фрази и реплики на чужд език.

Like a Star @ heaven Забранени са обидите и …


Comments: 0


Giardini Pubblici Indro Montanelli

3 posters

Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Ардел Сейнт Луис Съб Юни 11, 2011 8:36 am

Giardini Pubblici Indro Montanelli 229952

Giardini Pubblici Indro Montanelli Giardini+porta+venezia1

Giardini Pubblici Indro Montanelli Platano
Ардел Сейнт Луис
Ардел Сейнт Луис
Huntur

Брой мнения : 404
$ : 486597
Join date : 05.06.2011

Try to be someone else
Град: Хавана (но повечето време прекарва извън него)
Аз съм на страната на: На ничия страна. Като ловец, аз се боря и срещу двете.
Адрес: Кооперация "Анхел", втори етаж, апартамент В2 (но почти не се прибирам)

https://nightfall.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 4:39 am

Веднага щом се прибрах се изкъпах и след това се облякох.Взех талисмана.Определено,ако срещна отново онзи ловец ще си изпоти.Беше някъде към осем часът.С купувачът трябваше да се чакаме в парка.Бързо пристигнах,а след 20 минути и той.Дадох му това,което иска,а той ми даде едно куфарче.Отворих го,а то беше пълно с пари.Самодоволната ми усмивка се плъзна по лицето ми.След това той си тръгна.Всъщност не ми се прибираше за това реших да постоя малко.Седнах на една пейка,извадих телефона си и започнах да си ръчкам нещо по него.

П.П. Става ли по - късно да продължим РП-но,че съм на даскало ;дд
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Вто Юни 14, 2011 11:39 am

Поръчката, която трябваше да направя бе да намеря някъде из парка на Милано. Бяха ми казали, че прилича на кама, но била прекалено красива и масивна, за да е кама. Значи търсех оръжие, приличащо на кама, но с много повече орнаменти, близо до статуя някъде из големия парк на Милано. Чудесно, щеше да отнеме само няколко часа. А може би и ден. Пристигнах най - накрая до Милано. Наместих се в един хотел, близо до парка и първоначално реших да проуча нещата. Имаше само около 20 статуи в големия парк. Нищо работа. Щял ден разучавах територията и още неща за парка в Милано и вечерта щях да действам.
Стигнах до парка и огледах наоколо. Знаех къде точно се намират тези статуи и реших да започна още сега. Минах през пурвата, но там нямаше нищо. След това втората, третата, четвъртата.. осмата, деветата, десетата..
Стигнах до 16 статуя. Беше малка, но пак беше статуя. Започнах да я претърсвам, търсейки тайно отвори и някакви бутони може би, за да се отвори евентуално нещо. Стигнах до лицето на статуята, търсейки подозрителни неща. Тогава забелязах нещо странно. Имаше една малка драскотина на носа. Сякаш беше напукан. Доближих се по - близо и го бутнах. Той се завъртя и отдолу се откри една ключалка. Тогава до статуята забелязах камък с доста интересна шарка на него. Взех го и наложих малко сила, чупейки го. В него за моя изненада имаше ключ. Взех го и го пухнах в ключалката. Нещо щракна, но нищо не стана със статуята. След малко чух нещо да скърца зад нея и погледнах отзад. От земята се издигаше една кутия. Може би беше свързана с някакъв механизъм. Взех я и я отворих. и ето там беше камата. Затворих кутията и се огледах наоколо.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 11:57 am

Изведнъж телефона ми иззвъня.Вдигнах го и казах:
- Кажи.. - Въздъхнах и огледах наоколо.
Беше купувач.Искаше някаква кама,но била красива и масивна, за да е кама.Била някъде скрита в някаква статуя в парка.Усмихнах се самодоволно и казах:
- Имаш късмет!Точно там съм.Ще я имаш! - Казах и затворих.Започнах да оглеждам статуите,но никъде не я намирах.Започвах да се ядосвам.Изведнъж видях някакво момче да претърсва статуя.От далече си личеше,че се занимава с същия бизнес като мен,но нямаше да му позволя да я вземе.Не и при толкова пари!Той взе някаква кутийка зад статуята.Там сигурно беше камата.Извадих пистолета си.Застанах зад него,като опрях пистолета в главата му и казах:
- По - добре ми дай кутията,ако не искаш да се сбогуваш с живота си!
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Вто Юни 14, 2011 1:01 pm

Бях готов да си тръгна, когато някой насочи пистолет срещу мен. Мразех някой да ме сочи с пистолет. Не, защото щеше да ме уцели и дори и да ме, това няма да ме заболи или убие. Не бях човек, все пак.
- Не мисля, че ти стиска да го направиш. - казах аз и се усмихнах подмолно.
Момичето зад мен замълча. Беше готова да каже нещо, но аз я изпреварих със следващия ми ход. Завъртях се бързо и ритнах пистолета на момичето някъде надалеч. След товая хванах за протегнатата ръка, с която държеше преди пистолета и я извих, като момичето се обърна с гръб към мен, заради болката. Хванах и другата 'и ръка и ги стиснах силно.
- Не биваше да насочваш пистолет към мен. Мраза ги. - шепнах 'и близо до ухото и се наведох, взимайки пистолета.
Ръката ми силно се разгорещи и пистолета се разтопи в ръката ми.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 1:23 pm

Той каза,че не ми стиска.Погледнах го и тръгнах да казвам нещо,но той изрита пистолета,след това хвана едната ми ръка,която беше насочена към него и я изви така,че да застана с гръб към него.После хвана и другата ми ръка и ги стисна силно.Идеше ми да изпищя от болка,но се сдържах.Усетих как шептеше в ухото ми,че не е трябвало да насочвам пистолета към него.Мразел ги.След това се наведе и взе пистолета.Обърнах се колкото ми бе възможно да се обърна и видях как разтопи пистолета.Ококорих се и казах:
- Мамка му. - След няколко секунди,докато се осъзнах,бързо взех
ножът,който беше в задния ми джоб.Измъкнах се от хватката му,като направих лек разрез на ръката му.Обърнах се и видях леки искри.Подсмихнах се и казах:
- От кога демоните станаха търговци на окултни предмети? - Повдигнах вежда и допълних:
- Мислех,че правите сделки само по кръстопътищата.. - Засмях се леко.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Вто Юни 14, 2011 2:04 pm

- Това показва колко знаеш за нас, а си тръгнала да не убиваш. Не мислиш ли, че си малко нахална? - казах аз, приближавайки се.
Момичето стисна по - силно ножа и аз разбрах намека. Хубаво, щях да си остана на това място, но ако си мислеше, че щеше да ми вземе камата, много се лъже. Нямаше да я дам за нищо на света. И на двата свята. И на трите свята.
- Защо не си хванеш пътя за към вас? Знаеш, че не можеш да ме победиш. Или поне сега ти казвам. - обърнах се към нея и присвих очи.
Кутията с камата все още си беше в мен и тук щеше и да остане. Раната ми щеше да заздравее много бързо и ако това момиче не си тръгнеше щеше да пострада.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 2:24 pm

Погледнах го и казах:
- Хмм..не,не мисля. - Усмихнах се самодоволно.Определено щях да имам тази кама!Той ме попита,защо не хвана пътя за към нас.Знаела съм,че не мога да го победя.Приближих се бавно към него,като държах ножа здраво.Погледнах га и казах:
- Съжалявам,но това няма да стане! - Усмихнах се леко и присвих очи.Преди да се усети извадих едно малко шишенце със светена вода,като излях малко върху него.Направих кръг със сол и бързо взех кутията от ръцете му и започнах да тичам напред с всички сили.Знаех,че това ще го забави,но беше прекалено ветровито и солта щеше да се разнесе по земята и той със сигурност беше да бъде ядосан!Стигнах бързо колата си,като бързо скрих кутийката.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Вто Юни 14, 2011 3:00 pm

Вятърът разнесе солта и аз бях свободен. Тази малка.. Тази жена наистина все да ме ядоса. Беше много нахална и някак ти влизаше под кожата. И си мислеше, че щеше да ме победи. Мразех някой да се мислеше на много голям, а в същност да не става за нищо. Това момиче определено ставаше за нещо, но не можеше да ме победи. Това просто нямаше никакъв шанс.
- Ти! - викнах аз и прескочих остатъка от кръга със сол.
На лицето ясно си личеше, че бях ядосан. Телепортирах се до колата 'и. Тя беше готова да се качи в нея и да от праши, но това нямаше да стане. Хванах вратата преди да я затвори. Отворих я широко и хванах момичето, бутайки я извън колата. Мушнах се бързо и започнах да търся кутията. Нещо ми подсказа да проверя под седалката и там и беше кутията. Взех я и проверих дали камата е там. Там си и беше.
- Много лошо! - обърнах се към нея.
Около нея се появи кръг от огън. Беше като в капан. Още по - добре.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 3:15 pm

Тъкмо щях да се кача в колата,но той бързо се появи и ме хвана,като ме избута от колата.Мушна се и започва да претърсва колата,а докато той я претърсваше това беше моя шанс да избягам.Е какво толкова щях да си взема нова,пък й там имаше само два пистолета.Повечето неща бяха във вкъщи..Тъкмо тръгнах да бягам,като чух ''много лошо'' и изведнъж около мен се образува огнен кръг.Спрях се.Леко тръгнах да го прескачам,но когато тръгнех към него той се осили.Единствения начин е да прескоча кръгът и да стана на фламбе.Обърнах се към него,като го погледнах злобно.Трябваше да измисля,как да се измъкна от този капан!
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Вто Юни 14, 2011 3:34 pm

- Не ти е приятно в този капан, а? - подсмихнах се. - Е така ни е на нас, когато вие ловците ни затворите в капан. Може да кажа, че вече официално си демон. - казах и се засмях.
Не, че наистина беше демон. просто по характера и действията си приличаше с нас. Беше доста нагла и се мислеше за нещо повече от нас. Само дето ние бяхме нещо повече от тях, хората, а не обратното. И сега, след като беше затворена в капана ми, можеше да се каже, че вече знае какво ни е, когато те ни обграждат със сол.
- Както и да е. Загуби достатъчно от времето ми. - казах 'и аз, подсмихвайки се. - Бих те оставила да се мъчиш в този кръг, но не съм толкова мил.
Обърнах се към колата 'и и след няколко секунди тя се подпали. След малко щеше да избухне и познайте кой беше най - близо до колата.
Аз се телепортирах малко по - надалеч и мислех да остана и да се наслада на гледката.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 3:49 pm

- Определено не ми е приятно! - Погледнах го злобно.После каза,че така им е на тях,когато ние ловците ги затваряме.Можело да се каже,че официално съм демон.Ох,така мразех тези същества!Само да ме пусне щях да го пратя отново от там където е дошъл.После каза,че съм му изгубила остатъчно от времето му.Бил ме оставил да се мъча в този кръг, но бил толкова мил.Обърна се към колата и тя се запали.Устата ми още малко щеше да зяпне.Изведнъж той изчезна,а след като се обърнах видях,че беше на доста голяма разстояние.Вдигнах рамене и казах:
- Оу..я стига!! Това е кола за двайсе бона! - Обърнах се към колата,като видях,че скоро щеше да избухне.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Вто Юни 14, 2011 4:20 pm

- Това е кама за шестнадесет бона! - викнах 'и от далечното разстояние и се усмихнах подло.
След малко само да се взривеше колата и се махах, взимайки си парите. Да, демоните плащаха много повече от останалите хора или ангели, защото взимаха повече. Крадяха от хората и така те имаха повече. А ангелите.. На тях не им стискаше да откраднат нещо пък и е против ''правилата им'', което значеше, че демоните бяха най - богати.
Усмихнах се подло и гледах горящата кола. След няколко секунди всичко избухна във въздуха, а аз се прикрих, държейки здраво кутията. След малко се изправих и тръгнах натам. Момичето беше паднало на земята, а аз поддържах огъня около нея. Току - виж нещо наистина я е ударило.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 5:56 pm

Той се провикна и каза,че камата била за шестнадесет бона.Засмях се и се провикнах:
- Моят купувач щеше да ми даде двайсе и пет бона. - Погледнах към колата.Изведнъж тя избухна.Свих се на земята,като вратата от колата ме прикриваше.Щом огъня малко поотихна бутнах вратата,като бавно се изправих и казах:
- Само толкова ли можеш малък кучи сине! - Изкрещях,като видях,че се приближава към мен.Изведнъж се сетих за парите.Ококорих се и казах тихо:
- Деветдесетте ми бона!
Трябваше да изляза от този кръг и да ги скрия преди той да узнае за тях и най - вероятно да ми ги вземе.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Вто Юни 14, 2011 6:12 pm

- Какво деветдесет бона? - попитах я аз, приближавайки се по - близо до нея.
О, определено криеше нещо и щях да разбера какво. И ако не се лъжа, ставаше въпрос за пари. Да, ставаше въпрос за деветдесет бона, което си беше доста. Усмихнах се подло и огледах наоколо.
- Да не би да криеш някъде деветдесет бона? - попитах я аз, гледайки наоколо.
След това очите ми се спряха на нея и по лицето ми се плъзна една голяма и лукава усмивка. Ако имаше толкова пари някъде тук, определено щях да ги намеря, а нея да я оставя без нищо.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Вто Юни 14, 2011 6:38 pm

По - дяволито чу за парите!Той се приближи към мен,а аз го погледна.Погледнах за момент надолу,като забелязах,че имаше няколко метални части в корема ми и бързо ги извадих,като изби силна струя кръв.Той ме попита да не би да крия деветдесет бона.Сложих ръка на раните си и казах:
- Да,в банката. - Подсмихнах се и го погледнах.
Е в банка имах много повече,но не възнамерявах да ми казвам.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Сря Юни 15, 2011 6:56 pm

Една от силите ми беше да разбирам дали някой ме лъже или казваше истината. Мен никой не можеше да ме излъже и това си беше голяма преднина за мен. Усмихнах се самодоволно и се обърнах към момичето.
- Да, но не са само там, нали? Криеш ги някъде другаде. Някъде съвсем наблизо, нали? - попитах я аз.
Обърнах се към останките от колата и се огледах. Тези деветдесет бона щяха много добре да ми дойдат, особено когато се върнех в Александрия. Черният пазар беше доста добре развит там и щях да взема доста неща на изгодна цена. А деветдесета бона щяха да бъдат похарчени за много неща.
- Да не би да са някъде сред останките? - попитах аз девойката, гледайки я в очите.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Сря Юни 15, 2011 8:27 pm

Погледнах го проницателно и казах:
- Казах ти,в банката са. - Въздъхнах и го погледнах.
Беше хубав,но това нямаше да ме спре да го убия.Само да изляза от този кръг и щях да го убия.Трябваше някак да погася огъня.После ме попита да не някъде из останките.Погледнах го и казах:
- Идиот..как ще са в кола?Ако бяха бяха да изгорят! - Сложих ръце на ханша и го погледнах,а след това казах:
- Сега ще ме пуснеш ли? - Повдигнах вежда.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Lucas Scott Пет Юни 17, 2011 12:57 pm

– Да, сигурно. - казах 'и аз, оглеждайки останките наоколо.
В един момент нещо ми се заби право в очите. Нещо като куфар под една от вратите. Беше си доста добре запазено. Знаех си, че това момиче крие парите си някъде тук. Може би беше от сделка, която току що бе направила или бе предала предмет и 'и го бяха заплатили много добре. Погледнах я и само се подсмихнах.
- Я виж ти. - доближих се до вратата, покриваща куфара. - Какво си имаме тук? - ритнах вратата и погледнах към куфарчето.
Обърнах се към нея и 'и се усмихнах подло.
- Кажи чао на парите си. - казах 'и и взех куфарчето. - Ще се срещнем и някой друг път. - усмихнах 'и се подло и изчезнах от Милано, а огънят след мен изчезна.
Lucas Scott
Lucas Scott
Hell`s servant

Брой мнения : 19
$ : 484586
Join date : 13.06.2011

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Елена Гилбърт Пет Юни 17, 2011 5:31 pm

Той отиде към една от останките на една от вратите.Като извади един черен куфар.Той каза да кажа чао на парите.Щели да се срещнем и някой друг път.Усмихнах се дяволито.Всъщност това беше празен куфар от вътре подплатен с кадифе.Щеше да ми е много интересно да видя физиономията му,когато го отвори!Щом огъня изчезна бързо се втурнах към пейката, на който седях преди половин час.Куфарът си беше там..Определено щях да чакам следващата ни среща и щях да го пратя том от където е дошъл!Огледах се наоколо,а след това бързо излязох от парка.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Huntur

Брой мнения : 36
$ : 484811
Join date : 12.06.2011
Местожителство : Милано( но често пътува)

Върнете се в началото Go down

Giardini Pubblici Indro Montanelli Empty Re: Giardini Pubblici Indro Montanelli

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите